kandydatów

Etat Recepcjonista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim miejsce pracy: Sztutowo

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Recepcjonista
Miejsce pracy: Sztutowo
Numer: StPr/22/0242
OBOWIĄZKI:

oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia, bieżąca obsługa recepcji, siłowni oraz sal do ćwiczeń, obsługa klientów siłowni, klientów indywidualnych, klientów grupowych,obsługa kasy fiskalnej, zawieranie transakcji sprzedaży

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Sztutowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim