kandydatów

Etat Konsultant Działu Wsparcia Sprzedaży

Firma: VECTRA S.A. miejsce pracy: Gdynia

Mamy dla Ciebie ciekawą pracę w nowoczesnym biurze w Gdyni Redłowo.
Stawiamy na budowanie pozytywnych relacji, przyjazną atmosferę, a także ciągły rozwój.
Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia!
Nasi specjaliści wszystkiego Cię nauczą oraz dadzą  wsparcie każdego dnia, które kompleksowo przygotuje Cię do pracy.

Konsultant Działu Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Gdynia
Jeżeli:
  • Posiadasz zdolności  do wielozadaniowości i pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku;
  • Masz rozwinięte umiejętności analityczne z umiejętnością diagnozowania i poprawy problemu;
  • Jesteś gotowy do współpracy w godzinach porannych i popołudniowych od poniedziałku do soboty jednoczesną możliwością elastycznego układania harmonogramu;
  • Jesteś nastawiony na realizację celu, szybko się uczysz i masz dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności obsługi komputera (w tym znajomość Excel);
  • Zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania to Twoja dewiza

To szukamy właśnie Ciebie!

Główne obowiązki:
  • realizacja zamówień ze strony klientów; przedstawicieli handlowych i partnerów zewnętrznych;
  • analizowanie danych oraz monitorowanie efektywności prowadzonych działań;
  • obsługa przedstawicieli handlowych i dbałość o wzajemne relacje i długotrwałą współpracę;
  • podejmowanie działań mających na celu eliminacje utraconych montaży u Klientów;
  • obsługa Back Office oraz procesów wpierających sprzedaż;
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Dostęp do systemów wymiany wiedzy i informacji,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Wdrożenie do pracy, szkolenia,
  • Możliwość awansu, w związku z ciągłym, dynamicznym rozwojem firmy.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”