Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Doradca Klienta

Firma: Fines S.A. miejsce pracy: Sopot

Fines S.A.
poszukuje
pracownika do centrali firmy

Jesteśmy liderem na rynku pośrednictwa finansowego w zakresie pożyczek gotówkowych i konsolidacyjnych. Współpracujemy z siecią 2000 biur kredytowych na terenie całego kraju. Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, laureatem programu Solidna Firma 2007 - 2020 oraz Firma Fair Play.

 

Naszym potencjałem jest pełen idei i zaangażowania zespół pracowników. Tworzymy nowoczesne i rozwojowe środowisko pracy oraz przyjacielski klimat sprzyjający kreatywności, otwartości i współpracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osobę na stanowisko:

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Sopot
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
 • kontakt telefoniczny z klientami zainteresowanymi produktami finansowymi,
 • rekomendowanie odpowiedniego finansowania dla klientów,
 • stałe udoskonalanie efektywności realizowanych działań promocyjnych oraz sprzedażowych.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

 • możesz pochwalić się doświadczeniem w relacjach z klientami,
 • posiadasz zdolność zrozumienia potrzeb potencjalnego klienta za pomocą sprawnego zadawania pytań i umiejętności słuchania,
 • posiadasz talent do przyswajania i stosowania wskazówek szkoleniowych.

Oferujemy:

 • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji, której usługi są wysoce cenione na rynku pośrednictwa finansowego,
 • umowę o pracę po okresie próbnym na czas określony, pełen etat,
 • pracę w dni robocze, w godzinach biznesowych 9:00-17:00,
 • możliwość rozwijania i wdrażania własnych pomysłów,
 • prywatną opiekę medyczną,
 • spotkania integracyjne,
 • brak dress codu,
 • możliwość pracy częściowo zdalnie.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV ze zdjęciem oraz opisem swoich sukcesów zawodowychKlauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach obecnego procesu rekrutacji
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fines S.A. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fines Spółka Akcyjna z siedzibą w Sopocie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym.

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy

1) Administratorem danych osobowych kandydata do pracy jest FINES S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842) przy ul. Józefa Wybickiego 13C, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000416708, NIP: 5851412521, REGON: 220007523, (dalej: „Administrator”).
2) Wszelkie pytania dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora można kierować na adres e-mail: iodo@fines.pl.
3) Dane osobowe kandydata do pracy w Fines S.A. podane w dokumentacji rekrutacyjnej przetwarzane będą w szczególności:
a) w celu przeprowadzenie bieżącego procesu rekrutacyjnego – podstawą prawną przetwarzania są przepisy prawa tj. Kodeksu pracy oraz prawnie uzasadniony interes Administratora, jakim jest potrzeba zapewnienia odpowiedniego poziomu zatrudnienia pracowników;
b) w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda;
c) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora.
4) Dane osobowe kandydata do pracy mogą być przekazywane przez Administratora podmiotom świadczącym usługi na rzecz Administratora związane z wykonywaniem procesu rekrutacyjnego, w tym podmiotom będącym dostawcami systemów informatycznych i usług IT, operatorom pocztowym i kurierom, podmiotom świadczącym usługi prawne (w tym podatkowe i windykacyjne) lub podmiotom świadczącym usługi archiwizacji dokumentów. Dane osobowe kandydata do pracy mogą być także przekazywane uprawnionym organom, w zakresie wymaganym przez obowiązujące przepisy prawa.
5) Dane osobowe kandydata do pracy będą przetwarzane przez Administratora przez okres trwania procesu rekrutacyjnego lub – w przypadku wyrażenia odpowiedniej zgody – przez okres 2 lat od daty zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do chwili cofnięcia zgody. W przypadku zatrudnienia w Fines S.A. dane osobowe kandydata do pracy podane w procesie rekrutacyjnym będą przetwarzane przez okres obowiązywania umowy o pracę. Okres przetwarzania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń. Po tym okresie dane będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa.
6) Kandydatowi do pracy przysługuje prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych.
7) Kandydatowi do pracy przysługuje prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
8) Kandydatowi do pracy przysługuje także prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych osobowych opartego na prawnie uzasadnionym interesie Administratora, w związku ze szczególną sytuacją podmiotu danych.  
9) Kandydatowi do pracy przysługuje także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.  
10) Podanie danych osobowych przez kandydata do pracy ma charakter dobrowolny. Jednakże brak podania danych będzie skutkował brakiem możliwości uwzględnienia zgłoszenia rekrutacyjnego w postępowaniu rekrutacyjnym.
Pozostałe oferty pracy w firmie Fines S.A.
Etat Koordynator Marketingu w firmie: Fines S.A. miejsce pracy: Sopot 12-12-2022
Etat Doradca Klienta w firmie: Fines S.A. miejsce pracy: Sopot 03-07-2022
Etat Kierownik Marketingu w firmie: Fines S.A. miejsce pracy: Sopot 23-06-2022
Etat Doradca Agenta Kredytowego - Specjalista ds. Kredytów w firmie: Fines S.A. miejsce pracy: Sopot 31-05-2022

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-06-2022
Wyświetleń: 202