kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Należnościami

Firma: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Należnościami
Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska:
  • Monitorowanie należności na wskazanej grupie klientów
  • Podejmowanie działań wspierających naszych klientów w obszarze należności (kontakt mailowy (większościowy), inicjowanie połączeń telefonicznych (w drugiej kolejności))
  • Prace analityczne na arkuszu Excel (przede wszystkim tworzenie oraz swobodne poruszanie się po tabelach przestawnych, wpisywanie i ściąganie danych, działania na formułach)
  • Współpraca z innymi działami firmy m.in. księgowość, dział prawny, biuro obsługi klienta
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość praktyczna programu Excel - warunek konieczny ze względu na specyfikę pracy
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy w obszarze należności lub księgowości
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na odczytywanie oraz pisanie maili w tym języku
  • (około 10% wszystkich inicjowanych i przychodzących wiadomości tekstowych)
  • Zorientowanie na cel, wykazywanie inicjatywy, ustalanie priorytetów
  • Umiejętność odnajdywania się w pracy, która wymaga samodzielności, terminowości oraz otwartości na przyjmowanie rad, wskazówek, nowych zadań
  • Duża otwartość do nawiązywania kontaktów z innymi osobami, a dodatkowo poczucie humoru i dystans do siebie ;)
Oferujemy:
  • Zdobycie praktycznego doświadczenia – udział w różnorodnych projektach w międzynarodowym przedsiębiorstwie m.in. wprowadzanie polisy ubezpieczeniowej na należności
  • Możliwość współtworzenia Działu Zarządzania Należnościami poprzez wykazywanie inicjatywy, pomysłów które realnie będą wdrażane w codzienną pracę
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych kompetencji i umiejętności – dajemy duże wsparcie merytoryczne i nie wrzucamy na głęboką wodę. A dodatkowo rozwijamy zainteresowania i potencjał pracowników poprzez pakiet szkoleń miękkich realizowanych w naszej firmie
  • Hybrydowy tryb pracy – twoja dobra organizacja pracy pozwoli również na pracę w domowym zaciszu
  • Oferujemy umowę o pracę z wypłatą zawsze na czas z perspektywą długofalowej współpracy i docelowo perspektywy zmiany stanowiska na wyższe
  • Pracę od poniedziałku do piątku i wolne weekendy
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinasowanie do wczasów, prezenty na święta)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz polisę ubezpieczeniową
  • Służbowy laptop oraz telefon z możliwością korzystania do celów prywatnych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.