kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 7234809, z dnia 2022-07-04

Klient portalu Praca.pl

Do naszej firmy poszukujemy osoby żywiołowej, pełnej pomysłów na stanowisko specjalisty ds. marketingu.

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Rumia

Opis stanowiska

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w mediach społecznościowych FB, Instagram, YouTube i inne
  • moderowanie i monitorowanie treści w mediach społecznościowych oraz reagowanie na sytuacje kryzysowe
  • aktywne poszukiwanie możliwości dotarcia do nowych grup klientów
  • tworzenie materiałów marketingowych dokumentujących życie firmy, również w terenie
  • umiejętność sprawnego pisania tekstów oraz tworzenie treści marketingowych
  • samodzielne tworzenie kampanii reklamowych Facebook Ads
  • obsługa konta reklamowego Facebook/ Instagram
  • tworzenie kampanii reklamowych Google Ads
  • zarządzanie harmonogramem oraz budżetem reklamowym
  • tworzenie raportów oraz analiza danych
  • wyszukiwanie i podejmowanie nowych współprac

Wymagania

  • własna inicjatywa w proponowaniu nowych rozwiązań i usprawnień procesów
  • dobra znajomość kanałów komunikacji social media: Facebook, Instagram, YouTube i inne
  • znajomość Google Analytics, Semstorm, Menager reklam Facebook, Google Ads, Canva, Tag Menager
  • bardzo dobra orientacja w aktualnych trendach z zakresu marketingu
  • planowanie i wdrażanie działań marketingowych
  • kreatywność, inicjatywa, umiejętność szybkiego działania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność, również w weekendy
  • mile widziana osoba aktywna w dziedzinie fitness
  • reprezentatywna
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • ciekawe i ambitne projekty
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • na okresie próbnym wynagrodzenie 3500 netto
  • po okresie próbnym wynagrodzenie 4000 netto
  • wynagrodzenie rośnie odpowiednio do zaangażowania i osiąganych wyników
  • zatrudnienie na okresie próbnym umowa zlecenie
  • po okresie próbnym zatrudnienie na współpracy B2B