kandydatów

Etat Specjalista do spraw rachunkowości podatkowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach miejsce pracy: Żukowo

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Specjalista do spraw rachunkowości podatkowej
Miejsce pracy: Żukowo
Numer: StPr/22/0862
OBOWIĄZKI:

1. Przyswojenie szczegółowej wiedzy dotyczącej systemu podatkowego w Polsce i zastosowanie w praktyce; 2. Umiejętność systematycznej weryfikacji obowiązujących przepisów; 3. Usystematyzowanie oraz zaktualizowanie wiedzy dotyczącej prawa podatkowego; 4. Wprowadzanie do systemu księgowego faktur sprzedaży, zakupu oraz analizowanie ich w kontekście podatkowym; 5. Księgowanie i analizowanie wyciągów bankowych; 6. Rozpoznanie i księgowanie operacji kosztowych w księgach rachunkowych; 7. Rozpoznanie i księgowanie operacji nie będących operacjami kosztowymi w księgach rachunkowych; 8. Umiejętność kreatywnej analizy problemów związanej z opodatkowaniem działalności gospodarczej; 9. Opanowanie zasad prawidłowego rozliczania podatków bezpośrednich i pośrednich; 10. Umiejętność podejmowania decyzji ograniczających ryzyko i zmniejszających obciążenia podatkowe.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : biegła znajomość obsługi komputera [Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : brak

Miejsce pracy:

Żukowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach