kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 7467852, z dnia 2022-08-31

Klient portalu Praca.pl

Do naszej firmy poszukujemy osoby żywiołowej, pełnej pomysłów na stanowisko specjalisty ds. marketingu.

Poszukujemy energicznej osoby, pełnej pomysłów na stanowisko specjalista ds. marketingu. Wymagamy dyspozycyjności oraz doświadczenia. Oferujemy przemiłą atmosferę, pracę w zgranym zespole oraz możliwość udziału w najciekawszych wydarzeniach kulturalnych.

Praca w miejscowości Rumia.

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Rumia

Opis stanowiska

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w mediach społecznościowych FB, Instagram, YouTube i inne
  • moderowanie i monitorowanie treści w mediach społecznościowych oraz reagowanie na sytuacje kryzysowe
  • aktywne poszukiwanie możliwości dotarcia do nowych grup klientów
  • tworzenie materiałów marketingowych dokumentujących życie firmy, również w terenie
  • umiejętność sprawnego pisania tekstów oraz tworzenie treści marketingowych
  • samodzielne tworzenie kampanii reklamowych Facebook Ads
  • obsługa konta reklamowego Facebook/ Instagram
  • tworzenie kampanii reklamowych Google Ads
  • zarządzanie harmonogramem oraz budżetem reklamowym
  • tworzenie raportów oraz analiza danych
  • wyszukiwanie i podejmowanie nowych współprac

Wymagania

  • własna inicjatywa w proponowaniu nowych rozwiązań i usprawnień procesów
  • dobra znajomość kanałów komunikacji social media: Facebook, Instagram, YouTube i inne
  • znajomość Semstorm, Menager reklam Facebook, Canva,
  • bardzo dobra orientacja w aktualnych trendach z zakresu marketingu
  • planowanie i wdrażanie działań marketingowych
  • kreatywność, inicjatywa, umiejętność szybkiego działania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność, również w weekendy
  • mile widziana osoba aktywna w dziedzinie fitness
  • reprezentatywna
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • ciekawe i ambitne projekty
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • na okresie próbnym wynagrodzenie 4000 netto
  • wynagrodzenie rośnie odpowiednio do zaangażowania i osiąganych wyników
  • program ubezpieczenia grupowego na życie
  • program ubezpieczenia grupowego na zdrowie
  • zatrudnienie na okresie próbnym umowa zlecenie
  • po okresie próbnym zatrudnienie na współpracy B2B