kandydatów

Etat Koordynator ds. promocji

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 7561395, z dnia 2022-09-22

Klient portalu Praca.pl

Nasza firma poszukuje na stanowisko koordynator ds. promocji. Lubisz pracę z ludźmi, współpracę z różnymi instytucjami i organizować wydarzenia? Jesteś osobą zorganizowaną, poukładaną masz minimum 27lat, ta praca być może jest dla Ciebie. Dołącz do naszego zespołu. Potrzebujemy osoby do organizowania oraz prowadzenia promocji.

Koordynator ds. promocji

Miejsce pracy: Rumia

Opis stanowiska

  • budowanie świadomości marki poprzez aktywne promowanie na eventach i wydarzeniach kulturalnych w całej Polsce,
  • współpraca z organizatorami wydarzeń w całej Polsce,
  • organizacja czasu pracy swojego oraz zespołu promocyjnego,
  • nadzór nad zespołem obsługującym projekt,
  • koordynowanie wydarzeń w których firma bierze udział,
  • wyjazdy służbowe na terenie Polski (maksymalnie tygodniowe),
  • kontakt z agencjami reklamowymi,
  • realizacja i raportowanie kampanii marketingowych,
  • współpraca z innymi kluczowymi działami firmy przy realizacji projektów marketingowych,
  • monitorowanie i analiza działań i ofert konkurencji na rynku.

Wymagania

  • pełna dyspozycyjność, także w weekendy i święta,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu/wsparcia sprzedaży,
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy,
  • umiejętność zarządzania małym zespołem,
  • zdolności analityczne – umiejętność wyciągania wniosków z danych liczbowych,
  • praktyczna znajomość MS Office,
  • komunikatywność, odpowiedzialność i dokładność w realizacji obowiązków,
  • znajomość obecnych trendów w marketingu i sprzedaży,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Oferujemy

  • gwarantujemy pełne przeszkolenie i wprowadzenie do wykonywanej pracy,
  • umowę zlecenie (4000netto),
  • po okresie próbnym współpraca na zasadach B2B,
  • pracę w młodym, rozwijającym się zespole,
  • program ubezpieczenia grupowego na życie,
  • program ubezpieczenia grupowego na zdrowie,
  • zapewniamy noclegi,
  • wyjazdy w trasę maksymalnie na jeden tydzień.