kandydatów

Etat Asystent ds. kadr i płac

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Gdański Urząd Pracy
Asystent ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/22/8951
OBOWIĄZKI:

Wsparcie zespołu kadr i płac w prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej, w procesie zatrudniania, w zmianach warunków pracy, zwolnieniach, w nadzorze nad prawidłowością ewidencji czasu pracy oraz rozliczaniu czasu pracy, administrowaniu świadczeniami pozapłacowymi tj. kafeteria, PPE, opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe, w obsłudze funduszu socjalnego ( wczasy pod gruszą, wypłata świąteczna), w obsłudze programu kadrowo-płacowego (Enova). Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym w godzinach 8-16.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie lub podczas studiów profilowanych o tematyce zbliżonej do kadr, płac, HR. Doświadczenie zawodowe nie wymagane. Chęć do pracy i nauki w zakresie prowadzenia procesów kadrowo-płacowych. Znajomość pakietu Office (głównie Word, Excel).

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 do 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy