kandydatów

Etat Specjalista do spraw marketingu

Firma: Eclisse Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Tczew

Ogłoszenie numer: 7629144, z dnia 2022-10-13

Czołowy producent systemów przesuwnych do drzwi chowanych w ścianę, ościeżnic do drzwi ukrytych oraz skrzydeł drzwiowych.

Specjalista do spraw marketingu

Miejsce pracy: Tczew

Opis stanowiska

Zadania na powyższym stanowisku:

  • zbudowanie większej rozpoznawalności i prestiżu marki
  • zbudowanie i wdrożenie strategii działań promocyjnych firmy
  • monitorowanie działań konkurencji
  • tworzenie strategii i realizacja działań oraz zarządzanie profilem firmy w social mediach
  • organizowanie prezentacji produktów dla architektów, firm montażowych itp.
  • organizowanie i dbałość o ekspozycje produktów w punktach partnerskich firmy na terenie Polski
  • dbanie o relacje handlowe z klientami kluczowymi

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość zagadnień z obszaru marketingu, szczególnie w zakresie budowania marki i wdrażania nowych produktów
  • charyzma, zdolności komunikacyjne, umiejętność tworzenia wizji
  • samodzielność w tworzeniu nowego stanowiska, kreatywność, dynamizm, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w firmie o wysokiej dynamice rozwoju w oparciu o umowę o pracę lub inne
  • możliwość wdrażania autorskich pomysłów oraz udział w kształtowaniu polityki sprzedażowo-marketingowej dla całego przedsiębiorstwa
  • możliwość wyjazdów na szkolenia marketingowe do centrali firmy we Włoszech