kandydatów

Etat Agent Portowy

Firma: Anchor Agents & Shipbrokers Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 7642053, z dnia 2022-10-14

Wiodąca firma agencji portowej, poszukuje kandydata do pracy w naszym dziale agencji portowej w Gdyni;

Agent Portowy

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • Pełna obsługa agencyjna statków w portach Gdańsk i Gdynia;

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w pracy z agenta portowego, surveyor'a lub na statkach handlowych;
  • Prawo jazdy kat B;
  • Gotowość do nienormowanego czasu pracy;
  • Gotowość do założenia działalności gospodarczej (B2B;

Oferujemy

  • Proponujemy ponadprzeciętne wynagrodzenie;
  • Kontrakt B2B - Działalność gospodarcza.
  • Kandydaci bez doświadczenia w pracy agenta portowego otrzymają niezbędne wsparcie i szkolenia potrzebne do wykonywania powierzonych zadań;

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-10-2022
Wyświetleń: 174