kandydatów

Etat Kierownik Pracowni Mikrobiologii

Firma: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

Kierownik Pracowni Mikrobiologii
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie zespołem pracowników (30 osobowy), wsparcie w kwestiach merytorycznych, organizacyjnych i rozwojowych;
  • Nadzór nad badaniami wykonywanymi w Laboratorium w tym udział w audytach;
  • Planowanie i nadzorowanie budżetu pracowni;
  • Wywiązywanie się z założeń w podległym obszarze (KPI);
  • Nadzór i udział w pracach rozwojowych związanych z działalnością Laboratorium ;
  • Monitorowanie i zapewnienie zgodności dokumentacji z ISO 17025;
  • Nadzór nad stanem technicznym sprzętu laboratoryjnego;
  • Współpraca z Pełnomocnikiem Zarządu ds. S.Z. w zakresie postępowania rozpatrującego skargi i reklamacje klientów, wynikłe z działalności Pracowni;
  • Optymalizacja procesów skierowanych na wzrost efektywności.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (Chemia, Biotechnologia, Biologia lub pokrewne);
  • Minimum 3 lata doświadczenia w laboratorium oraz minimum 1 rok na podobnym stanowisku w zespole powyżej 20 osób – warunek konieczny;
  • Znajomość norm i metodyk badawczych, rozporządzeń i przepisów prawa w zakresie mikrobiologii żywności i/lub wody;
  • Znajomość wymagań norm ISO 17025;
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu, jak i również motywowania go;
  • Ukierunkowanie na nowe wyzwania i dążenie do realizacji celów;
  • Znajomość pakietu MS Office (minimum Excel i Power Point);
  • Język angielski: komunikatywny - korzystanie z literatury fachowej, uczestnictwo w audytach klientów, przygotowanie różnych pism w odpowiedzi na oczekiwania klienta.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, imprezy okolicznościowe dla dzieci)
  • Udział w systemie poleceń
  • Dostęp do platformy kafeterynej
  • Praca z różnorodnymi próbkami w szerokim zakresie metod badawczych
  • Praca wśród specjalistów
  • Udział w dodatkowych projektach
  • Współpraca z Pracowniami w innych lokalizacjach
  • Poszerzenie kompetencji w wybranym obszarze z zakresu działalności pracowni
  • Rozwój w strukturach firmy