kandydatów

Etat Zastępca naczelnika wydziału

Firma: Urząd Morski w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Urząd Morski w Gdyni
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Zastępca naczelnika wydziału
Miejsce pracy: Gdynia
Ogłoszenie o naborze Nr 111103

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

Czynniki szczególnie utrudniające wykonywanie zadań: - krajowe wyjazdy służbowe, - zagrożenie korupcją, - częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz

Czynniki szkodliwe dla zdrowia: - praca przy monitorze ekranowym (komputer) powyżej 4 godzin dziennie

Warunki uciążliwe: - praca na wysokości, - zmienne warunki atmosferyczne, - praca polegająca na kierowaniu pojazdem do 3,5 tony

Narzędzia i materiały pracy: - komputer

Infrastruktura - bariery architektoniczne: - winda - brak podjazdu - brak schodołazu - toaleta niedostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych - drzwi odpowiedniej szerokości - brak miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • organizuje pracę Wydziału poprzez kierowanie zespołem pracowników i nadzoruje realizowane projekty podczas nieobecności Naczelnika Wydziału
  • przygotowywuje OPZ na Inżyniera Kontraktu, bierze udział w postępowaniach przetargowych
  • przygotowywuje OPZ na Wykonawcę Robót Budowlanych, bierze udział w postępowaniach przetargowych, nadzoruje i rozlicza roboty inwestycyjne
  • opiniuje dokumentację projektową i kosztorysową dla przyszłych inwestycji
  • zleca dokumentację zamienną lub dla robót awaryjnych
  • współuczestniczy w zakresie technicznym w przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych dla pozyskania funduszy na realizację robót
  • nadzoruje i rozlicza Inżyniera Kontraktu
  • bierze udział w opiniowaniu inwestycji projektowanych przez innych inwestorów w rejonach portowych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe kierunek budownictwo
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w obszarze budownictwo
  • Uprawnienia budowlane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (A2 wg ESOKJ)
  • Znajomość przepisów dotyczących prawa budowlanego
  • Znajomość przepisów dotyczących zamówień publicznych
  • Umiejętność współpracy
  • Umiejętność organizacji pracy i orientacja na osiąganie celów
  • Umiejętność zarządzania ludźmi
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Studia podyplomowe FIDIC
  • Studia podyplomowe z prawa zamówień publicznych
  • Uprawnienia budowlane hydrotechniczne lub konstrukcyjne bez ograniczeń
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2 wg ESOKJ)