kandydatów

Etat Specjalista sprzedaży internetowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach miejsce pracy: Chwaszczyno

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Specjalista sprzedaży internetowej
Miejsce pracy: Chwaszczyno
Numer: StPr/22/1643
OBOWIĄZKI:
obsługa sklepu internetowego, strony internetowej oraz sprzedaży poprzez serwisy aukcyjne, tj.: administrowanie sklepem internetowym lub kontem w portalu aukcyjnym, opracowywanie i wdrażanie strategii działu e-commerce w ramach pracy z produktami znajdującymi się w portfolio firmy, wprowadzanie artykułów lub usług do sprzedaży internetowej, nadzorowanie sprzedaży w sklepie internetowym, opracowywanie opisów produktów / usług do sprzedaży internetowej, wstawianie opisanego produktu / usługi do oferty sklepu i wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży online.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : punktualność, dokładność[Umiejętność 1] : Współpraca w zespole, Umiejętność obsługi komputera i wykorzystania internetu, Planowanie i organizowanie pracy

Miejsce pracy:

Chwaszczyno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach