kandydatów

Etat Monter/składacz okien

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach miejsce pracy: Kartuzy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Monter/składacz okien
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/22/1670
OBOWIĄZKI:

Staranne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań, przestrzeganie norm jakości wytwarzanych produktów, wykonywanie określony prac produkcyjnych, uzależnionych od przydzielonego stanowiska pracy, np. cięcie, obróbka, składanie elementów czy okuwanie, obsługa maszyn na danym stanowisku, sprawdzanie zgodności poszczególnych elementów z otrzymaną specyfikacją, dbałość o jakość i bezpieczeństwo pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach