kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży / Handlowiec

Firma: Liderwood miejsce pracy: Rumia

Spółka Liderwood to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się handlem deskami i akcesoriami na tarasy, elewacje, ogrodzenia. Jesteśmy w tej dziedzinie liderem sprzedaży w północnym regionie.

Nieustannie od początku działalności, co roku powiększamy swój zespół, rozwijamy gamę produktową oraz zwiększamy zasięg działania i przestrzeń magazynową.

Specjalista ds. sprzedaży / Handlowiec
Miejsce pracy: Rumia
Zadania:
  • Obsługa klienta w salonie sprzedaży oraz telefonicznie
  • Doradztwo techniczne
  • Tworzenie wycen, negocjacje handlowe, sprzedaż towarów
  • Dbanie o wizerunek firmy i ekspozycję produktów w salonie
Wymagania:
  • Masz za sobą pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta
  • Jesteś osobą zorganizowaną oraz posiadasz umiejętności handlowe
  • Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować z ludźmi
  • Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem firmy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-01-2023
Wyświetleń: 123