kandydatów

Etat Księgowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach miejsce pracy: Kartuzy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Księgowa
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/23/0134
OBOWIĄZKI:

1. Obsługa programów księgowych -Rachmistrz GT, Gratyfikant GT, Rewizor GT, 2. Obsługa urządzeń biurowych. 3. Zapoznanie się z podstawowymi przepisami w zakresie podatku PIT, CIT, VAT. 4. Zasady prowadzenia: - ksiąg rachunkowych, - PKPIR - Ryczałt ewidencjonowany

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : znajomość pakietu microsoft office [Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : umiejętność analitycznego myślenia, rzetelność oraz dokładność

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach