kandydatów

Etat Inżynier budowy

Firma: Dom Pełen Energii Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

 Dom Pełen Energii jednym z największych w Polsce generalnych wykonawców domów jednorodzinnych.

Nasze oddziału znajdują w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Bydgoszczy, Szczecinie, Krakowie, Trójmieście oraz na Śląsku. Od początku istnienia silnie stawiamy na technologie energooszczędne, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze, wpływając korzystnie na środowisko naturalne.

Naszym największym potencjałem jest kompetentny, dynamiczny i świetnie zgrany zespół. To on stanowi serce naszej działalności i powód naszego sukcesu.

Inżynier budowy
Miejsce pracy: Gdynia
Zadania:
  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie budów domów jednorodzinnych;
  • Kontrola jakości oraz terminowości prac zleconych firmom podwykonawczym,;
  • współpraca z kierownikiem budowy;
  • nadzorowanie prac,
  • zgodnie z kosztorysem i zawartą a umową z Inwestorem;
  • kontakt z Inwestorami
Wymagania:
  • doświadczenie w praktycznym nadzorowaniu procesu budowy domów jednorodzinnych- warunek konieczny
  • znajomość przepisów budowlanych
  • praktyczna wiedza z przebiegu procesu budowlanego;
  • umiejętność skutecznej komunikacji, prezentacji i doradztwa;
  • asertywność;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta;
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B,
  • pełne wsparcie techniczne;
  •  zadaniowy czas pracy;
  • stabilną pracę w firmie o znakomitej atmosferze;
  • współpracę z ambitnym i zaangażowanym zespołem, który ceni najwyższe standardy pracy;
  • możliwość realizacji ciekawych i pełnych wyzwań projektów.