kandydatów

Etat Dziennikarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach miejsce pracy: Przodkowo

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Dziennikarz
Miejsce pracy: Przodkowo
Numer: StPr/23/0338
OBOWIĄZKI:

1. Zbieranie i przekazywanie informacji i wiadomości o faktach, wydarzeniach, poglądach i opiniach interesujących opinię publiczną; 2. Opracowywanie, selekcja i redagowanie tekstów; 3. Utrzymanie kontaktu z instytucjami życia społeczno - politycznego, gospodarczego i kulturalnego; 4. Przeprowadzanie rozmów i wywiadów i opracowywanie ich w formie gotowej publikacji; 5. Współpraca z grafikami, fotoreporterami i działem technicznym, w celu nadania odpowiedniego kształtu graficznego i wizualnego materiałom przeznaczonym do publikacji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : - prawo jazdy kat. B - biegła obsługa komputera oraz programu Microsoft Office [Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : - Osoba zdrowa

Miejsce pracy:

Przodkowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach