kandydatów

Etat Opiekunka dziecięca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach miejsce pracy: Kartuzy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Opiekunka dziecięca
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/23/0354
OBOWIĄZKI:

1. Zapewnianie opieki i bezpieczeństwa dzieciom; 2. Zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie; 3. Wspomaganie rozwoju dzieci; 4. Zgłaszanie niepokojących objawów u dzieci ; 5. Eliminowanie uszkodzonych zabawek; 6. Pomoc w organizowaniu dzieciom wypoczynku na świeżym powietrzu; 7. Utrzymywanie czystości pomieszczeń; 8. Pomoc przy karmieniu dzieci, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu dzieci; 9. Pomoc przy czynnościach higienicznych; 10. Przygotowanie dzieci i sypialni do leżakowania.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : BRAK [Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : ZDROWY KRĘGOSŁUP I OGÓLNY DOBRY STAN ZDROWIA PSYCHICNY I FIZYCZNY

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach