kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Firma: VECTRA S.A. miejsce pracy: Gdynia

Vectra przede wszystkim stawia na współpracą ze stałymi klientami i dobrą atmosferę wewnątrz grupy. Niezależnie od wieku czy zainteresowań tworzymy zorganizowany zespół na który zawsze możesz liczyć – przede wszystkim pomoc i szacunek od początku współpracy

Vectra jest liderem wśród operatorów telewizji cyfrowej, dzięki czemu poszerzamy Nasz Team – cały czas pędzimy do przodu!

Szukamy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu Internetowego
Miejsce pracy: Gdynia
Jakie będą twoje zadania?
  • Planowanie i koordynowanie kampanii we współpracy z agencją.
  • Tworzenie i optymalizacja mediaplanów.
  • Monitorowanie i optymalizacja wskaźników kampanii (CTR, CPC, CPS, koszt konwersji).
  • Monitorowanie trendów oraz rozwój działań i narzędzi zgodnie z przyjętą strategią.
  • Wsparcie działań komunikacji marketingowej, testowanie nowych rozwiązań, wdrażanie optymalizacji.
  • Bieżąca współpraca z Działem E-commerce, Oferty, Sprzedaży oraz IT.
  • Tworzenie materiałów na stronę www.
Czego oczekujemy?
  • Doświadczenia w marketingu online. Mile widziane doświadczenie zdobyte w domu mediowym lub agencji digitalowej.
  • Dobrej znajomości Google Analytics, i MS Excel. Mile widziane Google Ads i GTM.
  • Umiejętności analizy danych statystycznych i bazodanowych.
  • Wiedzy z zakresu tematyki e-commerce.
  • Znajomości systemów zarządzania treścią na www oraz podstawowej znajomości języka HTML, CSS i javascript.
  • Samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji czasu pracy.
  • Zaangażowania i terminowości w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Co oferujemy?
  • Realny udział w ogólnopolskich kampaniach 360.
  • Możliwość rozwoju kompetencji w ramach szkoleń i współpracy z innymi pracownikami.
  • Pracę z topowymi polskimi agencjami kreatywnymi i digitalowymi.
  • Współpracę ze światowymi markami jak Netflix, HBO, CANAL+ czy Viaplay.
  • A do tego kartę Multisport, platformę kafeteryjną, ubezpieczenie grupowe, zniżki na usługi Vectry, możliwość pracy hybrydowej i pracę w super zgranym zespole.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”