kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Kadr

Firma: SERIS Konsalnet Security sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Młodszy Specjalista ds. Kadr
Miejsce pracy: Gdynia
Zadania:

Pełna obsługa kadrowa m.in.:

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia,
  • Przygotowywanie dokumentów, w tym m.in. świadectw pracy, zaświadczeń potwierdzających zatrudnienie,
  • Wprowadzanie wniosków urlopowych do systemu kadrowego,
  • Wprowadzanie danych osobowych do systemu kadrowego i generowanie umów dla nowych pracowników.
Wymagania:
  • Biegła obsługa komputera i programów pakietu MS Office,
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Znajomość przepisów dot. umów cywilnoprawnych,
  • Znajomość przepisów dot. zatrudniania osób niepełnosprawnych,
  • Predyspozycje do pracy zespołowej, łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • Dobra organizacja pracy i duża samodzielność,
  • Odpowiedzialność, rzetelność, cierpliwość.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,
  • Umowę o pracę,
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej,
  • Kartę lunchową,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,
  • Pracę w jednej z największych firm z branży.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-04-2023
Wyświetleń: 130