kandydatów

Etat Główna księgowa

Firma: Gestia- Zarządzanie Nieruchomościami s.c. miejsce pracy: Sopot

Ogłoszenie numer: 8199309, z dnia 2023-04-25

Gestia - Zarządzanie Nieruchomościami jest spółką cywilną działającą w branży zarządzania nieruchomościami od 1996r. Współwłaściciele posiadają duże doświadczenie dotyczące zarządzania nieruchomościami, które wykorzystują również prowadząc wykłady z tego tematu na trójmiejskich wyższych uczelniach.

Główna księgowa

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska

  • Prowadzenie księgowości nieruchomości na zasadach księgowości jednostek budżetowych
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości
  • Przygotowywanie i sporządzanie sprawozdań, raportów, rejestrów sprzedaży i zakupów oraz
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym wykonywaniem płatności- dysponowanie środkami finansowymi
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki)
  • Optymalizacja procesów księgowych
  • Nadzór nad działem fakturowania, sporządzania wymiarów opłat i rozliczeń mediów miejskich

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Posiadanie certyfikatu księgowego/ świadectwa kwalifikacyjnego potwierdzającego spełnienie wymogów kwalifikacyjnych określonych dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe
  • Minimalne 3-letnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego
  • Bardzo dobra znajomość programów Word i Excel
  • Bardzo dobra organizacji pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko, dające realny udział w tworzeniu strategii firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w ramach pełnego etatu
  • Profesjonalny sprzęt służbowy
  • Pokrywamy koszty szkoleń (uzgodnionych)
  • Miejsce parkingowe