kandydatów

Etat Pracownik biurowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach miejsce pracy: Łapalice

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Łapalice
Numer: StPr/23/0356
OBOWIĄZKI:
1. Zapoznanie z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa: * ogólne zasady funkcjonowania organizacji, * praktyka stanowiskowa w dziale produkcyjnym, * praktyka stanowiskowa w dziale magazynowo - logistycznym. Ww. praktyki stanowiskowe będą krótkie i mają na celu poznanie współpracowników, zapoznanie się z obiegiem dokumentów, sposobem komunikacji pomiędzy działami, możliwościami produkcyjnymi, etc;2. Poznanie oferty sprzedażowej firmy oraz analiza konkurencji;3. Poznanie systemu operacyjnego Comarch Optima w obszarze modułu HANDEL;4. Wdrożenie do pracy z klientem. Obsługa klienta z poziomu platform sprzedażowych. Opisywanie zleceń produkcyjnych; 5. W zależności od stopnia zaawansowania znajomości języka obcego, korespondencja oraz/lub/i uczestniczenie w spotkaniach handlowych z obcojęzycznymi klientami spółki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : preferowane będą osoby posiadające dobrą znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego, /poziom wykształcenia min średnie, w tym zawodowe lub branżowe[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi, dokładność, staranność

Miejsce pracy:

Łapalice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach