kandydatów

Etat Lider Sekcji Infrastruktury Teletechnicznej

Firma: VECTRA S.A. miejsce pracy: Gdynia

Vectra jest firmą działającą na rynku telekomunikacyjnym, jeden z liderów pod względem liczby abonentów operator kablowy w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kompetentnych ludzi do współpracy na stanowisko

Lider Sekcji Infrastruktury Teletechnicznej
Miejsce pracy: Gdynia

Jeśli jesteś dynamiczny, wiesz jak zarządzać sprzedażą, lubisz mieć wpływ na pracę podległego zespołu i szukasz wyzwań – dołącz do nas! Czekamy właśnie na Ciebie.

W ramach rekrutacji wewnętrznej szukamy kandydatów w Centrali na stanowisko:

Twoje zadania:
  • Realizacja celi operacyjnych,
  • Systematyczne monitorowanie pracy swojego zespołu,
  • Motywowanie, szkolenie i rozwijanie umiejętności oraz wsparcie rozwoju swojego zespołu,
  • Odpowiedzialność za sporządzanie szczegółowych raportów z wykonanej pracy  w zespole.
  • Wdrażanie nowych pomysłów oraz doskonalenie procesów dla bieżących projektów/działań.
  • Dbanie o przestrzeganie zasad, procedur i standardów CT,
  • Przywództwo i praca na rzecz ujednoliconej wizji (monitorowanie jakości, administracja, szkolenia, onboarding).
Czego oczekujemy?
  • Minimum rocznego doświadczenia  pracy w strukturach organizacji.
  • Dobrej organizacji czasu pracy.
  • Umiejętności zarządzania wynikiem podległego zespołu.
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności przywódczych.
  • Umiejętności analizy danych, wyciągania wniosków i  posługiwania się arkuszem Excel.
  • Umiejętności prezentacyjnych, przekazywania wiedzy i uczenia innych.
  • Inicjatywy w działaniu oraz chęć rozwoju.
  • Szybkiego przyswajania wiedzy oraz dostosowania do zmieniających się warunków.
  • Współpracy z innymi działami firmy.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym środowisku.
  • Odpowiedzialne, rozwijające stanowisko pracy.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju – realizację ambitnych projektów w skali całej organizacji.
  • Dobrą atmosferę w pracy.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”