kandydatów

Etat Pracownik informacji turystycznej

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Sopot

Gdański Urząd Pracy
Pracownik informacji turystycznej
Miejsce pracy: Sopot
Numer: StPr/23/3465
OBOWIĄZKI:
Obsługa turystów i gości odwiedzających Sopot, polecanie atrakcji turystycznych Sopotu i prezentowanie możliwości spędzania czasu wolnego. Udzielanie dokładnych informacji na temat miasta i odbywających się wydarzeń, przedstawianie oferty sopockiej Karty Turysty. Sprzedaż: pamiątek, gadżetów, wydawnictw, biletów na wydarzenia kulturalne/sportowe/rozrywkowe. Uczestnictwo w wydarzeniach promujących Miasto Sopot, reprezentowanie Sopockiej Organizacji Turystycznej podczas wydarzeń odbywających się w Sopocie. Praca od poniedziałku do niedzieli, w zakresie godzin: 9-17 (zgodnie grafikiem ustalonym z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie: w trakcie studiów / wyższe I stopnia / studia wyższe II stopnia. Znajomość oferty turystycznej Sopotu, znajomość topografii i historii Sopotu, znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych i kasy fiskalnej, dobra organizacja pracy. Wysoki poziom kultury osobistej, otwartość i komunikatywność, dyspozycyjność, gotowość do pracy w wybrane weekendy i dni świąteczne. Biegła znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka obcego np. w stopniu komunikatywnym będzie dużym atutem). Doświadczenie w obsłudze klienta (praktyka w branży turystycznej będzie dużym atutem).

Miejsce pracy:

Sopot

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy