kandydatów

Etat Specjalista ds. kontroli jakości

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 8302953, z dnia 2023-05-30

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy firmą, która bardzo szybko się rozwija co za tym idzie szukamy kolejnych osób do pracy w powiększanym dziale kontroli jakości.

Specjalista ds. kontroli jakości

Miejsce pracy: Rumia

Opis stanowiska

  • kontrola etykiet pod kątem prawidłowego znakowania;
  • kontrolowanie standardów higieny i bezpieczeństwa produkcji;
  • przyjmowanie urzędowych kontroli tj. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Inspekcja Handlowa Artykułów  Rolno-Spożywczych;
  • tworzenie  procedur, wykonywanie projektów technologicznych;
  • -nadzór nad odbiorem pomieszczeń przez Inspekcję Sanitarną.

Wymagania

  • doświadczenie na powyższym stanowisku w branży spożywczej;
  • znajomość prawa żywnościowego;
  • wykształcenie kierunkowe na wydziale technologii żywności (warunek konieczny);
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy z dużą liczbą danych.

Oferujemy

  • wynagrodzenie odpowiednie do zaangażowania i osiąganych wyników (5000-7000PLN netto);
  • narzędzia niezbędne do pracy;
  • zatrudnienie na okresie próbnym na umowę zlecenie;
  • po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o współpracy B2B;
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole.