kandydatów

Etat Administration Support Specialist

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

People make places
Administration Support Specialist
Miejsce pracy: Gdynia

ISS Facility Services Polska is part of international ISS Group, one of the world’s biggest Facility Services provider. The company in Poland operates for over 20 years and employs approximately 2,000 employees. The basic activity of ISS in Poland is complex service of buildings. We provide cleaning and hygiene services, catering services, office support and technical service. We are present in office buildings, commercial complexes, industrial plants as well as in public utility buildings and health care.

Opis stanowiska:
  • Obsługa zamówień telefonów służbowych i akcesoriów do telefonów w systemie Buy & Pay:
    • kontakt z pracownikami, dostawcą, wydanie
    • weryfikacja możliwości zamówienia nowego telefonu przez pracownika
    • sprawdzenie faktycznego stanu dostarczonego zamówienia
    • przygotowanie dokumentacji wydania/zwrotu telefonów służbowych
    • prowadzenie rejestru telefonów służbowych (w posiadaniu przez pracownika, na stanie magazynowym, do utylizacji)
    • koordynacja redystrybucji używanego sprzętu: przygotowanie komunikacji, obsługa zgłoszeń
  • Obsługa zamówień operatora: zamawianie, zarządzanie kartami SIM, zmiana wysokości pakietów dla użytkowników, weryfikacja procesu zdania sprzętu i aktualizacji danych w aplikacji; dekretacja faktur; przygotowywanie danych do listy płac na podstawie faktur
  • Obsługa procesu wypożyczenia/zwrotu sprzętu na home office, prowadzenie rejestru, aktualizacja stanu sprzętu na home office
Wymagania:
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel, Outlook)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym
  • j.angielski - poziom min. B2 - WARUNEK KONIECZNY
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • umowa o pracę
  • wdrożenie stanowiskowe
  • opiekę medyczną po okresie próbnym
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM