kandydatów

Etat Młodszy kierownik projektów (szkolenia)

Firma: Asseco Data Systems S.A. miejsce pracy: Gdynia

Praca w Dziale Realizacji Projektów Asseco Data Systems to szansa na realizację ciekawych projektów, których głównym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań (sprzęt, oprogramowanie, szkolenia) dla dużych instytucji, np. uczelni wyższych. Zdobycie nowych, wartościowych doświadczeń - gwarantowane. Zgrany zespół i fajna atmosfera pracy pozwalają na płynne włączenie się w nowe zadania. Możliwość wyboru formy zatrudnienia pozwala na dopasowanie pracy do swoich potrzeb.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Młodszy kierownik projektów (szkolenia)
Miasto: Gdynia
Zadania:
  • koordynacja projektów szkoleniowych (dofinansowanych ze środków UE), w tym monitorowanie wskaźników, budżetu i harmonogramu projektu, reagowanie na zagadnienia i ryzyka,
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów formalnych, np. umów i rozliczeń z klientem,
  • koordynacja działań marketingowych i rekrutacyjnych uczestników szkoleń,
  • kontakt z przedstawicielem klienta biznesowego oraz z uczestnikami projektu,
  • organizacja i nadzór nad pracą podwykonawców,
  • współpraca z działami wsparcia: logistyka, rozliczenia, etc.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. roczne doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych,
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych w social mediach,
  • doświadczenie w realizacji projektów dofinansowanych ze środków UE,
  • wiedza dotycząca szkoleń autoryzowanych Microsoft, Oracle oraz z zarządzania projektami,
  • dobra znajomość aplikacji MS Word, MS Excel,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • zorientowanie na realizację celów,
  • aktywne poszukiwanie rozwiązań.
Oferujemy:
  • Dodatki:
    • Karta sportowa
    • Fundusz kulturalny
    • Dofinansowanie wypoczynku
  • Rozwój zawodowy:
    • Współpraca z ekspertami
    • Nauka języka angielskiego
    • Dzielenie się wiedzą
    • Ciekawe projekty
  • Warunki zatrudnienia:
    • Umowa o pracę lub B2B
    • Narzędzia pracy
  • Bezpieczeństwo:
    • Opieka zdrowotna
    • Ubezpieczenie grupowe
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”