kandydatów

Etat Specjalista ds. Zakupów

Firma: KLIMOR miejsce pracy: Gdynia

Spółka KLIMOR- producent central wentylacyjnych z siedzibą w Gdyni poszukuje osób z doświadczeniem na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: Gdynia
Zadania:

Samodzielne prowadzenie kontaktów z dostawcami w Polsce i zagranicą, w celu dokonania zakupów na potrzeby firmy; negocjacje zakupowe; prowadzenie wymaganej dokumentacji; koordynacja dostaw; czuwanie nad utrzymaniem stanów magazynowych materiałów strategicznych; praca w systemie SAP.

Wymagania:
  • wykształcenie min średnie, preferowane wyższe
  • wymagane min roczne doświadczenie w pracy w dziale zaopatrzenia / zakupów
  • samodzielność, dobra organizacja,
  • umiejętność pracy z duża ilością zadań i dokumentów, często pod presją czasu
  • prawo jazdy kat B i praktyka w prowadzeniu samochodu
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie kontaktu z dostawcami
  • znajomość innego języka obcego (niemieckiego, rosyjskiego) będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • umowę o pracę i atrakcyjny pakiet wynagrodzenia oraz socjalny (karty sportowe, dodatkowe ubezpieczenie medyczne, kasa pożyczkowa, wczasy pod gruszą, karty przedpłacone)
  • pracę w dynamicznej firmie, rozwojową atmosferę i dobre warunki pracy
  • wysoką samodzielność
  • ciekawe zadania i międzynarodowe kontakty umożliwiające wykorzystanie znajomości języków obcych
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego w spółce Pracodawcy (po okresie próbnym), w którym Pracodawca wpłaca dodatkowo 3,5% wartości wynagrodzenia pracownika na jego indywidualne konto emerytalne w PZU
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".