kandydatów

Etat Pracownik biurowy (drukowanie naklejek)

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 6271152, z dnia 2021-12-28

Klient portalu Praca.pl

Do naszej firmy z branży gastronomicznej poszukujemy pracownika do biura zajmującego się drukowaniem naklejek oraz podstawowymi czynnościami biurowymi.

Pracownik biurowy (drukowanie naklejek)

Miejsce pracy: pomorskie / Rumia

Opis stanowiska

  • drukowanie naklejek na opakowania z posiłkami
  • sumowanie oraz obliczanie ilości diet
  • wykonywanie podstawowych czynności biurowych

Wymagania

  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
  • bardzo dobra znajomość pakietu office
  • podstawowa znajomość gastronomiczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • pracę od soboty do środy w godzinach od 9 do ok. 18
  • gwarantujemy pełne przeszkolenie i wprowadzenie do wykonywania pracy
  • pracę w młodym, pozytywnie nastawionym zespole
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • zatrudnienie w okresie próbnym na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • stabilne zatrudnienie na podstawie współpracy B2B
  • wszystko, co niezbędne do wykonywania swoich obowiązków