kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży

Firma: ITMORE Sp. z o.o miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Ogłoszenie numer: 7181406, z dnia 2022-06-24

Itmore Sp. z o. o. to firma informatyczna z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku.Od początku naszej działalności wykorzystujemy najnowsze znane technologie oraz wprowadzamy autorskie rozwiązania.

Dział programistyczny specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu aplikacji dedykowanych oraz w integracji systemów.

Dział wsparcia IT, zajmuje się obsługą informatyczną małych i średnich przedsiębiorstw. Głównym zadaniem zespołu jest utrzymanie w gotowości infrastruktury IT naszych klientów oraz jej optymalizacja i rozwój.

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

  • Efektywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami,
  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji,
  • Identyfikowanie oraz analizowanie potrzeb i oczekiwań klientów,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • Prowadzenie spotkań oraz prezentacji dla klientów,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie umów z klientami.

Wymagania

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie w bezpośredniej  sprzedaży,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Kreatywność i pomysłowość,
  • Samodzielności, efektywnego planowania i umiejętności organizowania własnej pracy,
  • Otwartość na ciągłą naukę i poznawanie nowych zagadnień technologicznych,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Wymagany język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w przyjaznym zespole i partnerskiej atmosferze,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Bardzo duże możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,
  • niezbędne narzędzia do pracy.