Etat Kierownik Obiektu / Koordynator Kontraktu (Branża – Utrzymanie Czystości)

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Tczew

Kierownik Obiektu / Koordynator Kontraktu
(Branża – Utrzymanie Czystości)
Miejsce pracy: Tczew

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Integrated Facility Management, do swojego Zespołu Utrzymania Czystości poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa i miesięczny/kwartalny system premiowy)
  • Umowę o pracę
  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
  • Zadaniowy system pracy pozwalający realizować cele,
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali.
Obowiązki
  • Koordynacja pracy ekip utrzymania czystości na podległym kontrakcie,
  • Kontrola czasu pracy pracowników, rozliczenia czasu pracy, rekrutacje, grafiki,
  • Kontrola kosztów i zarządzanie budżetem kontraktu,
  • Współpraca z przedstawicielami klienta,
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonej usługi
  • Szkolenie nowych pracowników,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • Raportowanie wyników do przełożonych.
Oczekujemy
  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Umiejętność zarządzania procesami, tworzenia harmonogramów,
  • Zainteresowanie nowinkami technicznymi
  • Chęci do pracy i pozytywne myślenie
  • Doświadczenie w kierowaniu grupami pracowników,
  • Dobra obsługa komputera (MS Word, Excel)
  • Elastyczność i dobra organizacja pracy własnej.
  • Prawo jazdy kat. B.