kandydatów

Etat Asystentka / Asystent biura

Firma: AN-ELEC Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 5067135, z dnia 2021-07-01

AN-ELEC Sp. z o.o. jest firmą, która rozpoczęła swoją działalność gospodarczą w roku 2006, przez ten okres stała się znaczącą firmą w branży elektrycznej i ślusarskiej w przemyśle okrętowym i lądowym.

Firma AN-ELEC Sp. z o.o. powstała w roku 2006, jednak swoim doświadczeniem sięga znacznie dalej, aż do roku 1998 kiedy to powstała firma prywatna AN-ELEC, przekształcając się następnie w spółkę.

Od chwili założenia spółki, siedziba firmy mieściła się w Gdyni na ulicy Łużyckiej. W związku z prężnym rozwojem i rozbudową spółki od roku 2008 firma znajduje się na ulicy Hutniczej 40. Przeniesienie pozwoliło znacznie się rozwinąć z liczby kliku do kilkunastu biur, stworzenia biura projektowego oraz własnej hali która pozwala na pełną autonomię w procesie projektowania, budowy i testowania rozdzielnic elektrycznych.

Nasza firma posiada certyfikat ISO 9001:2015 oraz Certyfikat Bezpieczeństwa VCA**. Posiadanie Certyfikatu Bezpieczeństwa VCA umożliwia nam realizacje projektów z branży budowlanej, montażowo-instalacyjnej, maszynowej, transportowej, mechanicznej, elektrycznej, chemii, petrochemii oraz oczyszczalniach i firmach remontowych na terenie krajów UE. Ponadto posiadamy liczne uprawnienia producentów uznanych światowych marek m.in. ABB, Mitsubishi, Moeller, Siemens, które pozwalają nam na uruchamianie, obsługę oraz serwis maszyn, urządzeń i systemów automatyki produkowanych przez te firmy.

Od roku 2006 AN-ELEC nawiązał ścisła współpracę ze znaną holenderską firma Croon. Pozwoliło to na dalszy rozwój oraz rozszerzenie stałej oferty o rynek holenderski.

Firma AN-ELEC nie tylko rekrutuje nowych pracowników ale organizuje i prowadzi kompletne szkolenia własnej kadry w celu ciągłego podnoszenia kwalifikacji załóg. Pozwala to firmie oferować usługi o wysokim standardzie. Świadczymy szeroki zakres usług w branży elektrycznej i ślusarskiej w przemyśle okrętowym i lądowym. Od projektu, budowy/modernizacji, wdrożenia, obsługi aż po serwis.

Asystentka / Asystent biura

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • Wsparcie organizacyjne Zarządu oraz Działów Firmy w codziennych obowiązkach w zakresie administracyjnym
  • Koordynowanie procesu obiegu dokumentów, nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych
  • Organizacja podróży służbowych
  • Porządkowanie danych, dokumentów i materiałów oraz wprowadzanie ich do systemu
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Promowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na tym stanowisku
  • Znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, dokładność, samodzielność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy