kandydatów

Etat Projektant Instalacji Elektrycznej / Mechanicznej

Firma: AN-ELEC Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 6663867, z dnia 2022-03-09

Projektant Instalacji Elektrycznej / Mechanicznej

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • projektowanie instalacji elektrycznych i mechanicznych w budynkach użyteczności publicznej (hale i obiekty przemysłowe)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – mile widziane elektrotechnika / mechanika
  • znajomość programu STABICAD – mile widziane – możliwość przeszkolenia
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości od 15.000,00zł do 20.000,00zł brutto uzależnione od doświadczenia
  • ubezpieczenie grupowe