kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji

Firma: An-Elec Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 6311454, z dnia 2022-01-04

Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • aktywna selekcja i rekrutacja pracowników
  • udział w targach pracy, giełdach pracy
  • współpraca z urzędami, biurami karier
  • sporządzanie dokumentacji kadrowej zgodnie z przepisami
  • planowanie i organizacja wyjazdów zagranicznych dla Pracowników
  • aktualizacja systemów wewnętrznych firmy w zakresie danych pracowniczych
  • sporządzanie raportów, sprawozdań i zestawień pracowniczych
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata doświadczenia na przedmiotowym stanowisku
  • praktyczna znajomość Prawa Pracy
  • znajomość programu Symfonia Kadry i Płace oraz programu Płatnik – mile widziane
  • umiejętność nawiązywania kontaktów, pracy pod presją czasu i otwartość na pracę z ludźmi
  • wielozadaniowość, umiejętność ustalania priorytetów
  • komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • odpowiedzialność, samodzielność i terminowość w działaniu
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy

  • stabilną pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wdrożenie stanowiskowe
  • przyjazną atmosferę